Začněte se zlepšovat ve focení efektivně:

Eshop Výukové kurzy

Podmínky pro affiliate partnery Tipyjakfotit.cz

Základní informace

Provozovatelem je firma Photo Prague s.r.o., DIČ: CZ03517012. Partnerem je registrovaný uživatel v affiliate programu firmy Photo Prague s.r.o.., který souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami.

Výše provize:

Výše provize je 15% z prodejní ceny včetně DPH. Zboží v e-shopu i výukových kurzů

 

Ukázkový příklad výše provize

Zákazník objedná přes partnerský odkaz například toto zboží:

Příklad 1)

Zákazník objedná přes partnerský odkaz výukový kurz Akademie produktové fotografie 2 za cenu 2990 Kč. V tomto případě má partner nárok na odměnu 448 Kč.

Příklad 2)

Zákazník objedná přes partnerský odkaz tričko What the f za 349 Kč a objektivové náramky za 249 Kč. Celková hodnota objednávky je 598 Kč. V tomto případě má partner nárok na odměnu 89,7 Kč.

 

Forma reklamy:

Seznam použitelných reklamních formátů poskytuje provozovatel. Partner si z nich vybírá ve svém účtu po přihlášení a také může požádat provozovatele o atypický formát pro web.

 

Je přísně zakázáno:

Provozovatel si vyhrazuje právo kontrolovat obsah stránek a umístění odkazů na stránkách Partnerů. V případě, bude-li obsah stránek v rozporu s platnými zákony České republiky nebo s výše uvedenými pravidly, má Provozovatel právo odstoupit od smlouvy a Partnerovi tak zaniká nárok na provizi.

Provize je partnerovi počítána:

Provize partnerovi počítána není

Přehled o aktuální výši provize a počtu uskutečněných prodejů, získá Partner v přehledné formě po přihlášení na svůj účet v sekci Můj provizní účet.

 

Vyplacení provize

Partner si může požádá o vyplacení provize přes svůj profil v sekci Moje konto po přihlášení do affiliate programu. Vyplacení provize proběhne převodem zůstatku provize na peněžní účet Partnera v ČR uvedený při registraci.

Před prvním vyplacení provize je potřeba, aby Partner podepsal “Smlouvu o provizní odměně“ která mu bude zaslána k podpisu na adresu uvedenou při registraci. Minimální částka pro vyplacení provize je 500 Kč.

Závěrečná ustanovení

V případě porušení těchto podmínek, si Provozovatel vyhrazuje právo zrušit affiliate účet Partnera a zablokovat tím výplatu jeho provizí. Zůstatek na účtu pak připadne Provozovateli.

Platnost těchto podmínek není časově omezená. Podmínky mohou být průběžně aktualizovány.