Tajné techniky fashion postprodukce

  • Vhodné i pro úplné začátečníky
  • Video ve fullHD
  • 300 Minut výuky
  • 5 kapitol

17

prodaných
kurzů

2,490.00 Kč 1,990.00 Kč

» Více informací

Doveďte své fotografie k dokonalosti. Naučte se profesionálně retušovat portréty! DVD napěchované tajnými technikami k prasknutí!

Ukázka z kurzu

Přehled kapitol

1. Porcelánová pleť

V této kapitole se naučíte, jak profesionálně pracovat s digitálním negativem. I když metody jsou ukázány v programu Camera RAW, lze je bez problému provádět v Adobe Lightroom. Fotografii nejprve narovnáme. Pak se dozvíte nevýhody použití klonovacího razítka při retušování portrétů. Po vyčištění pleti provedeme rozsáhlou fotomontáž obličeje a doplňků. Následuje kolorování fotografie a dodávání porcelánového vzhledu pleti. Fotografii doostříme pomocí speciálních postupů Photoshopu. Co se naučíte - Práci s digitálním negativem - Rychle lokálně retušovat pleť - Profesionální fotomontáže obličeje - Vytvářet efekt porcelánové pleti - Mistrovsky doostřovat portréty Délka kapitoly je 47 minut

2. Zlato z temnot

Kapitola Zlato z temnot přináší metodu, jak dosáhnout krásné pleťovky pomocí barevné kalibrační tabulky. Ve velkém se zaměříme na retušování vlasů a dodávání lesku, jaký vidíte v reklamách. Retušovat budeme pomocí rychlé globální metody, která dokonale vyhladí pleť. Bez externích modulů. V kurzu se také dozvíte, jak přitáhnou pozornost diváka pomocí jednoduchého triku. Provedeme rozsáhlou retuš očí a zahustíme řasy. Uvidíte speciální metodu Dodge&Burn a efektivní kolorování pleti. Co se naučíte - Dodat vlasům efektivní lesk - Rychlé, globální retušování pleti - Zahustit řasy během 30-ti sekund - Techniku rozzáření očí - Nedestruktivní metodu Dodge&Burn Délka kapitoly je 1 hodina a 1 minuta. SPECIÁLNÍ ŠTETEC ZDARMA!

3. Reklamní portrét

Tato kapitola přináší revoluční metodu retušování pleti bez použití běžných nástrojů. Stačí štětec a speciální akce, kterou najdete na DVD. Tato technika umí profesionálně vyhladit vrásky během dvou minut. Naučíte se do hloubky metodu airbrush s použitím kontrolního nástroje Treshold. Naučíte se izolovat vlasy od pozadí a změnit jejich barvu. Probereme také, jak doostřují fotografie špičky ve fotografickém oboru. Nakonec přidáme do fotografie jednoduchou vinětaci. Co se naučíte - Špičkově retušovat pleť pomocí speciální akce - Novou techniku airbrush pomocí 50% šedé vrstvy - Používat kontrolní vrstvu TRASHOLD při retušování - Rychle izolovat vlasy od pozadí pomocí výpočtu - Vinětovat fotografie Délka kapitoly je 1 hodina a 7 minut. SPECIÁLNÍ AIRBRUSH AKCE NA RETUŠOVÁNÍ PLETI ZDARMA!

4. Tajemné záře

Znáte barevný prostor LAB? Běžně se o něm nemluví. Profesionálové si toto tajemství nechávají pro sebe. Mají důvod. Jde o nejsilněší kolorovací nástroj Photoshopu. Ukážeme si, jak v LAB přenést tonalitu z jiné fotografie nebo jak nanášet digitální body painting. Uvidíte další metody izolace modelky od pozadí, použítí speciálních efektů, dodání poletujících částic, používání barevných přechodů a texturování fotografie. Opravdu působivé metody, jak vytvořit špičkové snímky. Co se naučíte - Používat nejmocnější barevný prostor LAB - Přenášet tonalitu z jiné fotografie - Digitální body painting - Používat speciální efekty a nástroj zkapalnění - Texturovat fotografie Délka kapitoly je 58 minut. SPECIÁLNÍ ŠTĚTEC PRACHOVÝCH ČÁSTIC ZDARMA!

5. Dokonalý portrét

Asi znáte podobné snímky z časopisů. Kosmetické značky je používají jako symbol ženské krásy. Zde budeme používat nástroj zkapalnění na úpravu tělesných propozic. Budeme velmi detailně retušovat pleť metodou horní propusti, provádět fotomontáže zubů a bělení. Vysvětlíme si, jak udělat z průměrných očí ty nejkrásnější na světě, dodáme rtům lesk novou metodou z USA, upravíme barevnost vlasů a nakonec přidáme tajným přechodem krásnou pleťovou barvu. Co se naučíte - Selektivní retušování technikou high pass - Rovnání a bělení zubů - Dodání lesku rtů pomocí pásmového prolnutí - Rozzářit pleť - Dodání pleťové barvy pomocí tajného gradientu Délka kapitoly je 1 hodina a 7 minut. TAJNÝ GRADIENT POUŽÍVANÝ V FASHION BRANŽI!

Lektor kurzu

Autorem DVD je fotograf Filip Obr, profesionální fotograf a contributor New Yorské fotobanky Shutterstock. Na svém kontě má tisíce produktových fotografií pro klienty z České republiky a předmětů na 100% bílém pozadí určených pro prodej na fotobankách.

Co kurzu říkají jeho účastníci?

Nikol Obrová

„Určo si ho sjedu ještě aspoň jednou, moc dobrý tipy...“

Milan Pinkava

„Byl jsem trochu skeptický, ale po shlédnutí prvního videa ve mě bylo čisté nadšení. Způsob jakým vše popisujete a vysvětlujete je prostě skvělý a i kvalita videa. Peníze, které jsem utratil za Váš kurz považuji za svou nejrozumnější investici z poslední doby. Díky! Vynikající práce a přeji Vám mnoho úspěchů a stejně spokojených zákazníků tak jako jsem já...“

Petr Kovář

„Konečně jsem pochopil barevný prostor LAB. A je to jízda!“

- 20% 2490 Kč

1990 Kč

2,490.00 Kč 1,990.00 Kč

Klikněte na tlačítko “Zakoupit” a na další stránce vyplňte formulář. Pokud zaplatíte on-line platební kartou, dostanete do několika minut do e-mailové schránky osobní přihlašovací údaje do on-line kurzu. Poté se na této stránce přihlásíte a můžete začít sledovat výuková videa. Pokud zaplatíte bankovním převodem, přístup do on-line kurzu vám zašleme do e-mailu ihned po připsání platby.