Tajemná světla

  • Vhodné i pro úplné začátečníky
  • Video ve fullHD
  • 107 Minut výuky
  • 10 kapitol

36

prodaných
kurzů

990.00 Kč 790.00 Kč

» Více informací

Přepněte na manuál a začněte fotit snímky s efektem „WOW!“ Toto je poctivá fotografická práce, kterou po stažení z fotoparátu můžete rovnou použít! PS: 0% Photoshop

Ukázka z kurzu

Přehled kapitol

1. První krůčky

První kapitola vás uvede do malování světlem. Nastavíme fotoaparát a seznámíme se se základními nástroji pro rozehrání noční symfonie světel! Kapitola je určená všem začátečníkům.

2. Precizní linie

Vdechněte noční krajině život. Pomocí jemných linií rozzáříte každý prvek a divákům nezbyde než říct: „WOW!“ Tato kapitola je obzvášte vhodná pro všechny, co fotí rádi krajinu a přírodu.

3. Příliš nebezpečná hra

Láká vás nebezpečí a rychlost? Pak zažehněte knot dobrodružství a vytvořte z plamenů stěnu kolem všeho, na co si vzpomenete. Tato technika je obzváště vhodná pro neokoukané fotogafie automobilů a fashion.

4. Posvátná geometrie světla

Je tichá klidná noc a ve většině oken už zhasla světla. Přichází moment posvátné geometrie. Pomocí specializované (ale ne drahé) techniky stvořte magickou krajinu plnou zářících linií v opakujících se tvarech. Pokud rádi vytváříte různé pomůcky v dílně, tato kapitola je přesně pro vás.

5. Dotyky světla

Co se odehrává v místech, kam lidé nechodí? Festival nočních bludiček a zářících motýlů právě začíná! Pomocí jednoduché techniky stvořte fantazijní svět plný éterických bytostí. Obzváště děti si tuto bezpečnou techniku zamilují. Můžete s nimi vytvářet „zářící bytosti“, na které si jen vzpomenete!

6. Spalující plameny

Díky technologii, o které jste doposud asi neslyšeli (a přitom je v České republice běžné dostupná) spálíte vše, co vám příjde do cesty. Energické víry, ohnivé efekty nebo vodní hladina na běžném povrchu. To vše díky této kapitole vytvoříte i bez slušného pojištění. Nic totiž ve skutečnosti nehoří… Pokud rádi navštevujete tajemná místa, můžete překvapit své kamarády snímky, kde se zhmotnila energie místa!

7. Zářící linie

Vytváření světelných tunelů, nádherných pozadí za modelkou nebo efektů procházení zdí. Takové jsou možnosti této techniky s pomůckou, kterou se naučíte vyrobit!

8. Vládce ohně

Sestupte s námi do temného podzemí bývalé nacistické továrny. Děsivá ozvěna nám vrací každé slovo. Nečekaná vlastnost běžně dostupného materiálů dostává žezlo a ohnivá kola se právě roztáčí! V této kapitole se naučíte vytvořit vysoce efektivní fotografie, které ohromí každého diváka! Ověřeno!

9. Pyroman

Ač se to nezdá, všude v prodeji jsou pomůcky, které udělají z obyčejné fotografie umělecké dílo. Ponořte se do studia této techniky a oživte jinak nudné prostory! Hráli jste si rádi se sirkami? Tak to je kapitola pro vás!

10. Pavučiny noci

Když spíte, tmu proplétají pavučiny světel. Naučíme se techniku, která změní váš pohled na všechny klenuté prostory. Vytvářejte hvězdné brány, magické dveře i úchvatná pozadí za modelkou pomocí této techniky!

Lektor kurzu

Tohoto exkluzivního fotokurzu je fotograf Filip Obr, profesionální fotograf a contributor New Yorské fotobanky Shutterstock. Jeho webovou stránku naleznete na filipobr.com

Co kurzu říkají jeho účastníci?

Monika Zapadová

„Miluji focení krajiny. Díky tomuto kurzu už nebalím po setmění foťák ale začínám čarovat se světly. “

Milan Toth

„Skvělý kurz, některé techniky mě opravdu dostaly! “

- 20% 990 Kč

790 Kč

990.00 Kč 790.00 Kč

Klikněte na tlačítko “Zakoupit” a na další stránce vyplňte formulář. Pokud zaplatíte on-line platební kartou, dostanete do několika minut do e-mailové schránky osobní přihlašovací údaje do on-line kurzu. Poté se na této stránce přihlásíte a můžete začít sledovat výuková videa. Pokud zaplatíte bankovním převodem, přístup do on-line kurzu vám zašleme do e-mailu ihned po připsání platby.