Photoshop od A do Z

  • Vhodné i pro úplné začátečníky
  • Video ve fullHD
  • 300 Minut výuky
  • 9 kapitol

609

prodaných
kurzů

1,490.00 Kč 1,290.00 Kč

» Více informací

Neztrácejte čas úsečnými informacemi z internetu. Fotografický kurz photoshop od A do Z vás naučí nejenom kdy který nástroj použít, ale především proč ho použít. Vnáší tak nový pohled na výuku Photoshopu. Pochopitelně… Na internetu koluje spousta návodů, jak udělat různé efekty ve Photoshopu. Pokud chcete Photoshop zavést do svého pracovního workflow jako mocný nástroj na úpravu jakékoli fotografie, je potřeba na to jít jinak. Musíte Photoshop pochopit. Musíte ho cítit v kostech.

Zapomeňte na nudné učebnicové návody se spoustou otravných slajdů. Tady se budeme bavit o reálných fotografiích, které se prodávají. Šel jsem na to totiž jinak. Celý kurz jsem nejprve lektoroval pro začátečníky živě v březnu 2014. Díky tomu se podařilo vyladit všechny otázky reálných lidí. Díky kurzu Photoshop od A do Z dostane každý masivní dávku ucelených znalostí, jak používat tento profesionální nástroj na své fotografie.

Přehled kapitol

1. Úvod do Photoshopu

Dříve než otevřeme samotný Photoshop je nutné pochopit, jak vlastně funguje. Na stole pomocí papírů a desek ukazuji, jak používat vrstvy a masky. Co se naučíte: Co to je vrstva, co to je maska, co to je vrstva úprav.

2. Pracovní plocha a nástroje Photoshopu

Každý nástroj ve Photoshopu se dá využít mnoha způsoby. V této kapitole se naučíte správně vybírat nástroj dle dané úpravy. Teorie ukázaná v praxi. Co se naučíte? Jak nastavit nejefektivněji plochu ve Photoshopu. Jaký zvolit nástroj pro výběry, cesty nebo masky, jak používat histogram pro vylepšení svých fotek

3. Úprava celé fotografie

Než začneme pracovat ve vrstvách, musíme vše natrénovat na celé fotografii. Naučíme se přidávat zajímavé efekty a křivky, které vymáčknou z každé fotografie to nejlepší a další skvělé nástroje. Na závěr si ukážeme jak vytvářet ve Photoshopu zajímavé planetky a řekneme si něco o HDR. Co se naučíte? Efektivně a vkusně používat filtry. V křivkách napravovat pokažené fotografie. Základy HDR fotografie. Vytvářet planetky ve Photoshopu

4. Výběry a masky

Tak a přicházíme na nejzásadnější funkce Photoshopu! Výběry a masky udělají z průměrných fotografií špičkové, které vídáte na plakátech. Ovládněte tyto funkce během 50-ti minut této kapitoly! Co se naučíte? Správně zvolit nástoje na výběr. Vyměnit pozadí fotografie. Vybírat vlasy ve Photoshopu

5. Štětce

Štětce jsou mnohem mocnější než jste si mysleli. Naučíte se používat štětce při retušování, při úpravách textu i vytvářet vlastní. Také uvidíte, že štětce lze používat na tvorbu pozadí fotografie a spoustu dalších kreativních úprav! Co se naučíte? Používat štětce na maskování. Vytvářet vlastní štětce. Kde získat štětce zdarma.

6. Digitální negativ

Ještě nefotíte do digitálního negativu? Chyba! JPGy vás obírají o spoustu krásných fotek. Ovládněte digitální negativ a skvělé nedestruktivní úpravy fotek, které by jinak byly na vyhození. To vše se vám podaří za méně než 10 min. Co se naučíte? Používat nástroj Camera RAW. Zesvětlovat i ztmavovat fotografie, které by se jinak nedaly použít. Vylepšovat portréty a krajiny v digitálním negativu.

7. Retušování portrétů

Téměř hodina a půl výukového videa o profesionálním retušování portrétů. Navíc jako BONUS kapitola Porcelánová pleť z DVD Tajné techniky fashion postprodukce v hodnotě 2490 Kč! Naučte se rychle a efektivně retušovat lidskou tvář! Co se naučíte? Základní retuše pleti, zahušťovat řasy. Pokročilé fotomontáže s mnoha vrstvami. Rozdíl v retušování mužů a žen

8. Úprava krajiny

Také obdivujete ty krásné fotografie krajiny? Tak se je naučte také upravovat. Krajinářská fotografie má různá pravidla, která můžeme ještě vylepšit ve Photoshopu! Co se naučíte? Jak zdůraznit prostor. Jak funguje barevná perspektiva. Jak vyměnit nebe na fotografii.

9. Nápisy a rámečky

Jak vznikají efektivní filmové nápisy? Ve Photoshopu! Naučte se jak na to. Ale to není vše. Vytvářejte rámečky, podpisy, vodoznaky… Navíc se dozvíte, kde dostanete spoustu písem zdarma. Co se naučíte? Vytvářet filmové nápisy. Vytvářet rámečky a vodoznaky a aplikovat je na sérii fotografií. Vytvářet podpisy do fotografií.

Lektor kurzu

Autorem DVD je fotograf Filip Obr, profesionální fotograf a contributor New Yorské fotobanky Shutterstock. Na svém kontě má tisíce produktových fotografií pro klienty z České republiky a předmětů na 100% bílém pozadí určených pro prodej na fotobankách. Komentář lektora ke kurzu:Akademii produktové fotografie jsem vytvořil jako odpověď na stále rostoucí poptávku focení produktů pro e-shopy. Vím, že začínající firma nemá velký rozpočet a proto se snaží řešit fotografie vlastními silami. Tento výukový kurz nasměruje každého, kdo začíná s focením produktů na správnou cestu.

Co kurzu říkají jeho účastníci?

Jana Zicklerová

„Z workshopu jsem byla velmi nadšena. Přinesl mi spoustu nových informací a vychytávek, které mi velmi pomohly k tomu, aby mé fotky byly zase o něco lepší. Děkuji p. Obrovi za tuto prezentaci.“

Miloš Winker

„Musím poděkovat za velice kvalitně uspořádaný kurz který vedl pan Obr. Netušil jsme jak moc je ještě možné s fotografií pracovat v postprodukci a co všechno se dá změnit a vylepšit. Tento kurz byl pro mne velice přínosný a budu se těšit až se naskytne možnost se zúčastnit nějakého dalšího kurzu!“

- 13% 1490 Kč

1290 Kč

1,490.00 Kč 1,290.00 Kč

Klikněte na tlačítko “Zakoupit” a na další stránce vyplňte formulář. Pokud zaplatíte on-line platební kartou, dostanete do několika minut do e-mailové schránky osobní přihlašovací údaje do on-line kurzu. Poté se na této stránce přihlásíte a můžete začít sledovat výuková videa. Pokud zaplatíte bankovním převodem, přístup do on-line kurzu vám zašleme do e-mailu ihned po připsání platby.