Akademie produktové fotografie 2

  • Vhodné i pro úplné začátečníky
  • Video ve fullHD
  • 700 Minut výuky
  • 21 kapitol

731

prodaných
kurzů

3,490.00 Kč 2,990.00 Kč

» Více informací

Díky fotografickému kurzu Akademie produktové fotografie objevíte, jak dokonale nafotit produkty pro e-shop. Od nastavení světel po finální doostření ve Photoshopu. Toto druhé rozšířené vydání obsahuje nejnovější trendy jako je 360° fotografie produktů a fotografování na ztracené figuře.

Tento fotografický on-line kurz Vám odhalí také nejrychlejší techniku fotografování na bílém pozadí, která umožní nafotit a dokončit až 60 produktů za hodinu.

Čeká Vás podrobný návod, jak krok za krokem fotografovat produkty a pokud tento návod dodržíte, je prakticky nemožné, abyste se nakonec nedokázali profesionálně nafotit každý předmět, na který se podíváte.

Obsah fotografického kurzu Akademie produktové fotografie je velice podrobný a všechna témata jsou rozebraná do detailu. Začíná se výberem správné techniky a končí finálním exportem na web.

Navíc dostane celý obsah prvního vydání zdarma jako BONUS! V kurzu na vás čeká také voucher na slevu 5%, při nákupu foto techniky v obchodě photoneurope.cz

Ukázka z kurzu

Přehled kapitol

1. Mýtus o fotostanu a fotoaparát za 6000 Kč?

Jaký si myslíte, že je potřeba fotoaparát na produktovou fotografii? Obchodníci vám samozřejmě doporučí model kolem 20 tis. Zbytečně. V této kapitole se dozvíte, jak výrazně ušetřit při nákupu fotoaparátu na produktovou fotografii. Postupně se naučíte: Vybrat fotoaparát, zvolit správný objektiv a jak neutrácet za zbytečnosti, které vám doporučí v obchodě.

2. Zbavte se trvalých světel. Jsou k ničemu

Fotografické deštníky na trvalých světlech vypadají profesionálně. Tím to ale končí. Profesionální snímky bude mít jen ten, kdo ovládne záblesky. Uvidíte nezvratný důkaz, že trvalá světla vás doženou k šílenství.

3. Fotíme přímo do počítače. Rychle propojeni

Pokud se vám fotky nestahují rovnou do počítače, ztrácíte čas. Spoustu času. Přitom existuje snadný trik, jak vytvořit mocnou pracovní stanici z počítače a fotoaparátu. Postupně se naučíte: Propojit fotoaparát s počítačem a otevírat snímky rovnou ve Photoshopu.

4. Nejrychlejší způsob focení na bílém pozadí: Malé a průhledné produkty

60 produktových fotek na e-shop za hodinu? Že to není možné? Tak to neznáte postup z této kapitoly. Absolutně nejrychlejší způsob focení produktů na bílém pozadí, jak jste kdy viděli! Postupně se naučíte: Vybrat záblesky a modifikátory, jak přesně nastavit světla a nerychlejší techniku focení na bílém pozadí.

5. Nejrychlejší způsob focení na bílém pozadí: Střední produkty

Pokud vaše produkty nejsou malé a nemusí při focení ležet, máme tu skvělou techniku na jejich focení. Maximální úspora času pomocí nastavení dvou softboxů. Technika je vhodná i pro focení bílých produktů na bílé. Postupně se naučíte: Vybrat záblesky a modifikátory, jak přesně nastavit světla a nejrychlejší techniku focení středně velkých produktů na bílém pozadí.

6. Nejrychlejší způsob focení na bílém pozadí: Velké produkty

Krabice, židle a další velké produkty si vyžadují jiný přístup než ty malé. Také více světel. A také jinou postprodukci. Vše se naučíte v této kapitole. Postupně se naučíte: Vybrat záblesky a modifikátory, jak přesně nastavit světla a nejrychlejší techniku focení velkých produktů na bílém pozadí.

7. Odrazky a negři

Pokud jste někdy zkoušeli fotit lesklou krabičku na bílém pozadí a nedařilo se, tak vám prostě chyběli negři. Kapitola, kde se naučíte jeden z nemocnějších a nejlevnějších triků všech specialistů na focení produktů. Postupně se naučíte: Jak vyfotit produkty s povrchem zrcadla (krabičky, rtěnky,...) a jak přesně pracovat se světlem.

8. To nechcete vidět. Zpracování produktové fotografie pro specialisty

V celém kurzu se snažím ukazovat techniky, které mají nejlepší poměr čas/kvalita. V této kapitole se ale dozvíte, proč si produktový fotograf účtuje takovou cenu. Naučíte se postup, kterým pracují nejlepší profíci pro výrobce elektroniky.

Postupně se naučíte: Používat více světel a modifikátorů při produktové fotografii a pracovat s ořezovou maskou.

9. Nečekaná technika focení šperků

Pokud vás už nebaví zašedlé pozadí za šperky a nové stříbrné šperky, které vypadají na fotce lacině, tak zpozorněte. Focení šperků nemá nic společného s běžnou produktovou fotografií a už vůbec ne s foto stanem... Vše si ukážeme v této kapitole - řetízek, náušnice, prsten.

Postupně se naučíte: Vybrat objektiv na šperky, který vás nezruinuje, techniku focení šperků na 100% bílém pozadí a postprodukci šperků v editoru.

10. Oblečení na ztracené figuře

Fotit oblečení na ztracené figuře velmi rychle chce jistou zkušenost ale také jeden malý trik, díky kterému bude oblečení držet správný tvar... Podívejte se na to. Tentokrát nás ani kapuca nezastaví.

Postupně se naučíte: Správně nasvítit ztracenou figuru, naprosto přesně vyladit barevnost a jas produktu a speciální trik, díky kterému bude oblečení držet tvar.

11. Nefoťte zbytečně. Stovky barevných kombinací z jednoho produktu.

Přemýšleli jste už někdy nad tím, jaktože mají výrobci jednu fotografii jako druhou? Tady někdo použil barevný prostor LAB, který umožňuje jinak nemyslitelné kousky ve Photoshopu. Po shlédnutí této kapitoly dokážete každý produkt obarvit dle přesně zadané Pantone barvy. A to ušetří stovky hodin práce.

Postupně se naučíte: Pracovat v barevném prostoru LAB, vytvořit z jednoho produktu stovky kombinací a kolorovat dle přesných Pantone hodnot.

12. Přesný postup jak fotit produkty 360°

Fotografie, kdy si může zákazník prohlédnut sám produkt ze všech stran výrazně napomáhá prodeji výrobků na internetu. Proto stojí za to se to naučit. Už dávno k tomu nejsou potřeba zařízení za desítky tisíc korun. Stačí jeden malý strojek....

Postupně se naučíte: Nasvítit produkty 360°, vyfotit produkty 360° a nahrát na web a uvést v život produkty 360°.

Lektor kurzu

Autorem DVD je fotograf Filip Obr, profesionální fotograf a contributor New Yorské fotobanky Shutterstock. Na svém kontě má tisíce produktových fotografií pro klienty z České republiky a předmětů na 100% bílém pozadí určených pro prodej na fotobankách. Komentář lektora ke kurzu:Akademii produktové fotografie jsem vytvořil jako odpověď na stále rostoucí poptávku focení produktů pro e-shopy. Vím, že začínající firma nemá velký rozpočet a proto se snaží řešit fotografie vlastními silami. Tento výukový kurz nasměruje každého, kdo začíná s focením produktů na správnou cestu.

Co kurzu říkají jeho účastníci?

Vácav Mareš, Bižu Praha

„Jako e-shop s bižuterií jsem nejvíce bojoval s kovovými doplňky. Je zajímavé sledovat, jak produkty nafocené po nastudování Akadmie produktové fotografie se prodávají lépe.“

Zbyněk Nývlt

„Od dodavatelů dostáváme zpravidla uniformní fotografie produktů. Marketingový poradce nám navrhnul, abychom si produkty fotili sami a získali tím konkurenční výhodu. Více fotek = snažší rozhodování zákazníka = lepší obraty. Díky Filipe!“

Jana Březinová, Profi fauna

„V mém oboru se často stává, že fotografie dodavatelů jsou vyloženě špatné a zboží se neprodává. Nyní si fotíme většinu věcí sami a rozdíl je opravdu znatelný :)“

Tomáš Krýdl, Ostrava

„Dobrý den, děkuji za DVD, přineslo mi spostu nových a někdy až překvapujících informací. Proč něco dělat složitě, když to jde jednoduše...“

Eva Hosnedlova, Praha

„Zdravím Filipe, díky za skvělý kurz, pilně podle něj trenuju :)“

Lubo

„Dobrý deň pán Obr, so záujmom som si prezrel Vaše videá a vypadajú fakt super“

Otakar Dort

„Výukové DVD velice zlepšilo jak focení, tak následné úpravy produktů pro náš e-shop, proto doporučuji!“

Richard Frýdl

„Podařilo se Vám udělat opravdu krásný výukový nástroj. Díky za to a přeji mnoho dalších úspěchů“

- 14% 3490 Kč

2990 Kč

3,490.00 Kč 2,990.00 Kč

Klikněte na tlačítko “Zakoupit” a na další stránce vyplňte formulář. Pokud zaplatíte on-line platební kartou, dostanete do několika minut do e-mailové schránky osobní přihlašovací údaje do on-line kurzu. Poté se na této stránce přihlásíte a můžete začít sledovat výuková videa. Pokud zaplatíte bankovním převodem, přístup do on-line kurzu vám zašleme do e-mailu ihned po připsání platby.